Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, το πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις φυσικής κατάστασης, ασκήσεις ταχυδύναμης και δίτερμα σε μικρές εστίες. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Σισέ, Ζιλμπέρτο, Γκοβού και Χριστοδουλόπουλος. Στη προπόνηση συμμετείχαν και οι Φέτσης, Μαχλελής και Σταμπολζίεφ.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (1.9)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)