Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ενημερώνει τους φιλάθλους πως για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους τα εκδοτήρια της Θύρας 4 του «Απ. Νικολαΐδης» θα είναι ανοικτά και το Σάββατο 14/2 από τις 10:00 έως τις 15:00. Στη διάθεση των φιλάθλων παραμένει ένας περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων, μόνο για τα Μέλη του Συλλόγου ή όσους εγγραφούν τώρα και με το δικαίωμα αγοράς ενός εισιτηρίου στο όνομα κάθε Μέλους. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο της Παναθηναϊκής Συμμαχίας 210 6870707-708.
Αρχείο
Διάθεση Εισιτηρίων
Ανοικτά και το Σάββατο 14/2 τα εκδοτήρια της Θύρας 4![Διάθεση Εισιτηρίων | pao.gr Διάθεση Εισιτηρίων | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/21/TICKETS410_70.gif)