Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, όσοι από τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού ξεκίνησαν στον χθεσινό αγώνα με τον ΠΑΟΚ, έκαναν αποθεραπεία. Το πρόγραμμα για τους υπόλοιπους περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις με πάσες, ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας, ταχύτητες και δίτερμα. Ατομικά προπονήθηκαν οι Λέτο και Γκοβού.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)