Λόγω αιφνίδιου οικογενειακού προβλήματος ο Αμπντούλ Ατζαγκούν τέθηκε εκτός αποστολής για τον αυριανό αγώνα κυπέλλου με τον Εργοτέλη. Τη θέση του θα πάρει ο Αλέξανδρος Μουζακίτης.
Αρχείο
Αλλαγή στην αποστολή
Μουζακίτης αντί Ατζαγκούν στην αποστολή![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)
Λόγω αιφνίδιου οικογενειακού προβλήματος ο Αμπντούλ Ατζαγκούν τέθηκε εκτός αποστολής για τον αυριανό αγώνα κυπέλλου με τον Εργοτέλη. Τη θέση του θα πάρει ο Αλέξανδρος Μουζακίτης.