Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, το πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις με πάσες, κυκλοφορία σε ασκησεις πρέσινγκ και δίτερμα. Ατομικά προπονήθηκαν οι Νίνης και Λέτο καθώς και ο Καντέ ο οποίος ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα στο γυμναστήριο. Ο Μπουμσόνγκ έκανε θεραπεία.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (6.11)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)