Στην σημερινή προπόνηση στο αθλητικό κέντρο της Παιανίας, οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού αφού έκαναν ζέσταμα συνέχισαν και ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα με δίτερμα.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού.![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)
Στην σημερινή προπόνηση στο αθλητικό κέντρο της Παιανίας, οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού αφού έκαναν ζέσταμα συνέχισαν και ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα με δίτερμα.