Στη σημερινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της Παιανίας, το πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού περιελάμβανε: ζέσταμα, ασκήσεις τεχνικής, ασκήσεις ταχυδύναμης με τελειώματα και παιχνίδι 6 εναντίον 6 στο μισό γήπεδο. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Σισέ, Ζιλμπέρτο, Γκοβού και Χριστοδουλόπουλος. Στη προπόνηση συμμετείχαν και οι Φέτσης, Μαχλελής, Σταμπολζίεφ και Μπουτζίκος.
Αρχείο
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (2.9)![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/21/propo410_1.gif)