Η επιστροφή του Ούφε Μπεκ στο πρόγραμμα προπόνησης της ομάδας ήταν το νέο της ημέρας στο Κορωπί. Ο Δανός ξεπέρασε τον τραυματισμό του και συμμετείχε σε όλο το πρόγραμμα. Αντίθετα ο Φεντερίκο Μακέντα ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα. Οι Πράσινοι έκαναν προθέρμανση, ασκήσεις πέντε εναντίον δύο, τελειώματα και παιχνίδι τριών ομάδων στο μισό γήπεδο.
Αγωνιστικά
Μπήκε ο Μπεκ
Το πρόγραμμα της σημερινής προπόνησης στο «Γ. Καλαφάτης»![Μπήκε ο Μπεκ | pao.gr Μπήκε ο Μπεκ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/Bech_prop-1.jpg)