Υπό το βλέμμα του νέου τεχνικού διευθυντή του Παναθηναϊκού, Τσάβι Ρόκα διεξήχθη η προπόνηση της Δευτέρας. Όσοι έπαιξαν βασικοί στον αγώνα με τον Παναιτωλικό ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας, ενώ οι υπόλοιποι ξεκίνησαν με προθέρμανση και συνέχισαν με παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Ζαχίντ, ενώ θεραπεία έκαναν Ινσούα και Κότσαρης.
Αγωνιστικά
Προπόνηση με Τσάβι Ρόκα
Το πρόγραμμα της σημερινής προπόνησης![Προπόνηση με Τσάβι Ρόκα | pao.gr Προπόνηση με Τσάβι Ρόκα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/Roca_Donis.jpg)