Στη σημερινή προπόνηση στο αθλητικο κέντρο της Παιανίας, οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού αφού έκαναν ζέσταμα, επιδόθηκαν σε παιχνίδι κατοχής της μπάλας “5-2” και στη συνέχεια εκτέλεσαν ασκήσεις με πάσες. Ακολούθως, χωρίστηκαν σε 2 γκρούπς τα οποία έκαναν εξάσκηση στα τελειώματα των φάσεων με σέντρες και σούτ, και ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα με δίτερμα. Ατομικά προπονήθηκαν οι Ρουκάβινα και Γκάμπριελ.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού.![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)