Με πρωινή προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για τον κυριακάτικο αγώνα στα Γιάννινα. Απουσίασε ο Καπίνο που είχε ένα γύρισμα με την Εθνική, ο Σίλντεφελντ που εξακολουθεί να βρίσκεται στο νοσοκομείο, ενώ δεν προπονήθηκε ο Μπεργκ λόγω ίωσης. Ατομικά γυμνάστηκε ο Μπαϊράμι. Το πρόγραμμα περιελάμβανε ζέσταμα, ασκήσεις κυκλοφορίας και δίτερμα.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Η σημερινή προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (10.3)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)