Στη σημερινή προπόνηση στο αθλητικό κέντρο της Παιανίας, οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού εκτέλεσαν ασκήσεις φυσικής κατάστασης και ακολούθως έπαιξαν δίτερμα, αρχικά με περιορισμούς και στη συνέχεια ελεύθερα. Ο Σεϊταρίδης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα και στη συνέχεια συμμετείχε στο δίτερμα, ενώ ο Μαχλελής έκανε αποθεραπεία. Στη προπόνηση, η οποία διεξήχθη απόντων των διεθνών ποδοσφαιριστών που έχουν υποχρεώσεις με τις εθνικές τους ομάδες, συμμετείχαν και οι ποδοσφαιριστές της golden team: Φέτσης και Σταμπολζίεφ.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (3/3)![](https://www.pao.gr/wp-content/themes/paofc_whsk/common/imgs/2749217.jpg)