Οι ποδοσφαιριστές έκαναν προθέρμανση και στη συνέχεια ασκήσεις για την κυκλοφορία της μπάλας και ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα με πάσες κατοχής. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Εσιέν, Τελάντερ, Μπούρμπος ενώ ο Κότσαρης έκανε θεραπεία. Την Παρασκευή οι παίκτες του Παναθηναϊκού θα προπονηθούν στις 10 το πρωί.
Αγωνιστικά
Η σημερινη προπονηση
Απογευματινή ήταν η πρώτη προπόνηση του Παναθηναϊκού μετά την επιστροφή από την Ισπανία.![Η σημερινη προπονηση | pao.gr Η σημερινη προπονηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1prop415_4.gif)