Με πρωινή προπόνηση συνεχίστηκε η προετοιμασία για το παιχνίδι της Κυριακής στα Ιωάννινα. Το πρόγραμμα περιελάμβανε ζέσταμα, ασκήσεις με πάσες, κυκλοφορία και δίτερμα στο οποίο οι πράσινοι χωρίστηκαν σε τρεις ομάδες. Απουσίασε ο Σπυρόπουλος που ήταν άρρωστος ενώ για τον ίδιο λόγο έκανε πιο συντηρητικά ο Πράνιτς. Πέτριτς και Μπαϊράμι ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα αποθεραπείας.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Η σημερινή προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού (13.3)![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/5training410_9.jpg)