Με πρόγραμμα που περιλάμβανε ταχυδύναμη και παιχνίδι με πίεση διεξήχθη σήμερα η προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Τριφυλλιού. Εμποκού, Κουλιμπαλί, Τελάντερ έκαναν γυμναστήριο και ατομικό πρόγραμμα ενώ ο Χουλτ αποχώρησε προς το τέλος της προπόνησης μετά από ένα χτύπημα που δέχθηκε. Η κατάστασή του δεν εμπνέει ανησυχία.
Αγωνιστικά
Ταχυδύναμη και παιχνίδι με πίεση
Η σημερινή προπόνηση του Παναθηναϊκού στο «Γ. Καλαφάτης»![Ταχυδύναμη και παιχνίδι με πίεση | pao.gr Ταχυδύναμη και παιχνίδι με πίεση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/Hult_bla.jpg)