Επιστροφή στις προπονήσεις μετά το χθεσινό ρεπό. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν και σήμερα οι Κάτσε, Τζανδάρης, Σέχου, ενώ στον κανονικό ρυθμό επέστρεψε ο Αποστολάκης, κάτι που αναμένεται να κάνει αύριο και ο Τζανδάρης. Η προπόνηση ξεκίνησε με προθέρμανση και ακολούθησαν ασκήσεις κατοχής, ενώ έκλεισε με τουρνουά στο μισό γήπεδο με τους ποδοσφαιριστές χωρισμένους σε τρείς ομάδες. Στις 17.00 η αυριανή προπόνηση, ενώ στη συνέχεια όλη η ομάδα θα μεταβεί στο κλειστό του ΟΑΚΑ, όπου θα δώσει το παρών στο 1ο τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος”
Αγωνιστικά
Επιστροφή στις προπονήσεις
Ατομικό πρόγραμμα για Τζανδάρη, Κάτσε, Σέχου![Επιστροφή στις προπονήσεις | pao.gr Επιστροφή στις προπονήσεις | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1960172_2-1024x658.jpg)