Στις προπονήσεις επέστρεψε ο Φάνης Τζανδάρης, ο οποίος ακολούθησε κανονικά όλο το πρόγραμμα, που περιελάμβανε ασκήσεις κατοχής και διπλό παιγνίδι τακτικής. Ατομικό ακολούθησαν οι Κάτσε, Σέχου. Λίγο πριν το τέλος της προπόνησης σε μία διεκδίκηση της μπάλας ο Γιόχανσον ένιωσε ενοχλήσεις στο δικέφαλο στο αριστερό πόδι και αποχώρησε. Θα μεταβεί στο «ΥΓΕΙΑ» για εξετάσεις. Η αυριανή προπόνηση είναι στις 17.00 και μετά θα ανακοινωθεί η αποστολή για τον αγώνα του Σαββάτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα.
Αγωνιστικά
Με Τζανδάρη η προπόνηση
Αποχώρησε ο Γιόχανσον![Με Τζανδάρη η προπόνηση | pao.gr Με Τζανδάρη η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1947427_2-1024x715.jpg)