Πρωϊνή προπόνηση περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα, μία μέρα μετά τη νίκη επί του ΠΑΣ Γιάννινα με 2-1, ενώ ακολουθεί τη Τρίτη ο αγώνας κυπέλλου με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο. Όσοι αγωνίστηκαν στο μεγαλύτερο μέρος του χθεσινού αγώνα έκαναν αποθεραπεία στο γυμναστήριο, ενώ θεραπεία συνέχισαν οι Μουνιέ, Γιόχανσον και ατομικό ο Κάτσε.Οι υπόλοιποι προπονήθηκαν κανονικά.Προπόνηση και αύριο το πρωϊ και μετά θα ανακοινωθεί η αποστολή του αγώνα με τον Παναιτωλικό, η οποία το μεσημέρι θα αναχωρήσει για Αγρίνιο. .
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Προπόνηση και αύριο το πρωϊ![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1952211_2-1-1024x562.jpg)