Ολοκληρώθηκε η προτελευταία προπόνηση πριν τον εντός έδρας αγώνα του Σαββάτου με τον Πανιώνιο. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν και σήμερα Μουνιέ και Στάικος, ενώ όλο το πρόγραμμα έβγαλε κανονικά ο Δημήτρης Κουρμπέλης, που αγωνίστηκε και στο οικογενειακό δίτερμα, όπου δόθηκε ιδιαίτερη έμφαση στην τακτική. Τελευταία προπόνηση αύριο το απόγευμα και αμέσως μετά η αποστολή για τον αγώνα.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Ακολούθησε όλο το πρόγραμμα ο Κουρμπέλης![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1947838_2-1024x756.jpg)