Χωρίς προβλήματα ολοκληρώθηκε και η απογευματινή προπόνηση. Ο Άντονι Μουνιέ επέστρεψε στον κανονικό ρυθμό προπονήσεων ακολούθώντας όλο το πρόγραμμα, ενώ αγωνίστηκε και στο δίτερμα. Η προπόνηση περιελάμβανε προθέρμανση, ασκήσεις κατοχής, αγωνιστικά παιγνίδια και οικογενειακό δίτερμα. Ατομικό πρόγραμμα με μπάλα ακολούθησε ο Άλτμαν. Η αυριανή προπόνηση στις 18.00.
Αγωνιστικά
Επέστρεψε στις προπονήσεις ο Μουνιέ
Ακολούθησε όλο το πρόγραμμα![Επέστρεψε στις προπονήσεις ο Μουνιέ | pao.gr Επέστρεψε στις προπονήσεις ο Μουνιέ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1942666_1-1024x652.jpg)