Με προπόνηση στο “Γ.Καλαφάτης” ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας ενόψει του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον ΠΑΟΚ. Ο προπονητής Γιώργος Δώνης ανακοίνωσε την αποστολή για τον αγώνα , η οποία θα αναχωρήσει τον μεσημέρι για Θεσσαλονίκη και αποτελείται από τους: Διούδης, Ξενόπουλος, Χριστογεώργος, Οικονόμου, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας, Γιόχανσον, Ινσούα, Κουλιμπαλί, Χατζηθεοδωρίδης, Στάικος, Τζανδάρης, Δώνης, Κάτσε, Μουνιέ, Μπουζούκης, Χατζηγιοβάνης, Εμμανουηλίδης, Βέργος, Καμπετσής, Μακέντα.
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ
Αποτελείται από 23 ποδοσφαιριστές![Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1960172_2-3-1024x658.jpg)