Ο Δήμήτρης Κολοβέτσιος βρίσκεται σε πρόγραμμα αποφόρτισης μετά τον αγώνα της Τούμπας λόγω ενοχλήσεων στους οπίσθιους μηριαίους.Σήμερα έκανε υπερηχογράφημα στο ΥΓΕΙΑ , το οποίο έδειξε ήπιο ενδομυικό οίδημα στον δεξί δικέφαλο μηριαίο. Ο ποδοσφαιριστής θα συνεχίσει φυσικοθεραπευτική αγωγή και ατομικό πρόγραμμα και θα επαναξιολογηθεί ενόψει του αγώνα του Σαββάτου. Οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές προπονήθηκαν κανονικά, στο πρόγραμμα μπήκε και ο Κουντουριώτης, ενώ η προπόνηση περιελάμβανε προθέρμανση, ασκήσεις κατοχής και οικογενειακό δίτερμα τακτικής. Η αυριανή προπόνηση-τελευταία πρίν τον αγώνα με την ΑΕΚ- στις 17.00 και μετά θα ανακοινωθεί η αποστολή.
Αγωνιστικά
Eνοχλήσεις ο Κολοβέτσιος στον δεξί δικέφαλο
Ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα![Eνοχλήσεις ο Κολοβέτσιος στον δεξί δικέφαλο | pao.gr Eνοχλήσεις ο Κολοβέτσιος στον δεξί δικέφαλο | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1976601_3-1024x670.jpg)