Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό αγώνα με απογευματινή προπόνηση, στην οποία συμμετείχαν όλοι οι ποδοσφαιριστές, με εξαίρεση βέβαια τον Άλτμαν, που ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα. Κανονικά προπονήθηκε και ο Δημήτρης Κολοβέτσιος, ο οποίος αγωνίστηκε και στο οιγενειακό διπλό.Η αποστολή αποτελείται από τους Κότσαρης, Διούδης, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας, Γιόχανσον , Ινσούα, Κουλιμπαλί, Χατζηθεοδωρίδης, Τζανδάρης, Στάικος, Δώνης, Κάτσε, Μουνιέ, Μπουζούκης, Χατζηγιοβάνης, Εμμανουηλίδης, Καμπετσής, Μακέντα.
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με την ΑΕΚ
Αποτελείται από 20 ποδοσφαιριστές![Η αποστολή για τον αγώνα με την ΑΕΚ | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με την ΑΕΚ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1947838_2-1-1024x756.jpg)