Ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα και η απογευματινή προπόνηση. Μετά τους Κολοβέτσιο, Χατζηθεοδωρίδη, σε κανονικό ρυθμό μπήκαν και οι Γιόχανσον, Μπουζούκης, ενώ μόνο ο Δώνης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, όπως και ο Άλτμαν, που συνεχίζει θεραπεία. Η προπόνηση περιελάμβανε προθέρμανση, ασκήσεις κατοχής και οικογενειακό διπλό τακτικής. Η αυριανή προπόνηση στις 18.00.
Αγωνιστικά
Η απογευματινή προπόνηση
Γιόχανσον, Μπουζούκης ακολούθησαν όλο το πρόγραμμα![Η απογευματινή προπόνηση | pao.gr Η απογευματινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1942177_2-1-1024x707.jpg)