Συνεχίστηκε χωρίς προβλήματα η προετοιμασία για τον αγώνα της Κυριακής με προπόνηση που ολοκληρώθηκε πρίν από λίγο. Όλοι οι ποδοσφαιριστές έδωσαν το παρών. Κανονικά ακολούθησε όλο το πρόγραμμα και ο Χρήστος Δώνης, που αγωνίστηκε και στο οικογενειακό διπλό. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθερμανση, παιγνίδια κατοχής και οικογενειακό δίτερμα. Η αυριανή προπόνηση στις 18.00.
Αγωνιστικά
Με Δώνη η προπόνηση
Ακολούθησε όλο το πρόγραμμα![Με Δώνη η προπόνηση | pao.gr Με Δώνη η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1942669_2-1024x623.jpg)