Επιστροφή στις προπονήσεις και αρχή της προετοιμασίας για το μάτς του Σαββάτου με τον Απόλλωνα για τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού μετά το ρεπό της Κυριακής. Με την ομάδα ενσωματώθηκε και ο Δημήτρης Κουρμπέλης, ο οποίος έκανε αποφόρτιση, ενώ στον κανονικό ρυθμό προπονήσεων επέστρεψε ο Φεντερίκο Μακέντα. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Κολοβέτσιος και θεραπεία οι Διούδης, Μουνιέ, Κουλιμπαλί. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση ασκήσεις κατοχής και οικογενειακό διπλό.Πρωϊνή η αυριανή προπόνηση στις 11.00.
Αγωνιστικά
Eπιστροφή στις προπονήσεις
Στο πρόγραμμα μπήκε και ο Μακέντα![Eπιστροφή στις προπονήσεις | pao.gr Eπιστροφή στις προπονήσεις | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1967806_3-1024x648.jpg)