Η σημερινή πρωινή προπόνηση ήταν υψηλής έντασης με μπάλα, ενώ το παρών στο προπονητικό κέντρο έδωσε και ο προπονητής Γιώργος Δώνης μετά την επέμβαση που υποβλήθηκε στην βουβονοκήλη. O Δημήτρης Κολοβέτσιος ακολούθησε το πρώτο μέρος του προγράμματος και στη συνέχεια έκανε ατομικό. Θεραπεία για τους Μουνιέ, Διούδη.Η αυριανή προπόνηση στις 17.00.
Αγωνιστικά
Με Κολοβέτσιο η προπόνηση
Μερικώς στο πρόγραμμα ο διεθνής αμυντικός![Με Κολοβέτσιο η προπόνηση | pao.gr Με Κολοβέτσιο η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1952211_2-4-1024x562.jpg)