Χωρίς προβλήματα διεξήχθη η προπόνηση της Πέμπτης. Το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις κατοχής, αγωνιστικά παιχνίδια με μπάλα και δίτερμα επιθετικής και αμυντικής τακτικής. Στην ομάδα ενσωματώθηκε και ο Εμμανουηλίδης, που αγωνίστηκε με την Εθνική Νέων. Ο Διούδης έκανε θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα, ενώ θεραπεία ακολούθησε και ο Μουνιέ. Απών ήταν ο Κουλιμπαλί. Η προετοιμασίαγια τον αγώνα με τον Απόλλωνα ολοκληρώνεται αύριο με απογευματινή προπόνηση (17.00).
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Προτελευταία για τον αγώνα του Σαββάτου![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2021426_2-1024x716.jpg)