Με πρωινή προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία για τον αγώνα της Κυριακής με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ. Το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις κατοχής με έμφαση στην φυσική κατάσταση. Όλο το πρόγραμμα ακολούθησε και ο Ματίας Γιόχανσον, ενώ ένα μέρος του ακολούθησε ο Ουσμάν Κουλιμπαλί, ο οποίος στη συνέχεια έκανε ατομικό. Μαυρομμάτης, Μουνιέ και Σέχου έκαναν θεραπέια και ατομικό. Νέα προπόνηση αύριο στις 17.00.
Αγωνιστικά
Mε Γιόχανσον η προπόνηση
Μπήκε σήμερα σε κανονικό ρυθμό προπόνησης![Mε Γιόχανσον η προπόνηση | pao.gr Mε Γιόχανσον η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2025869_2-1024x723.jpg)