Με απογευματινή προπόνηση συνεχίστηκε η ποετοιμασία για τον εντός έδρας αγώνα της Κυριακής. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση και οικογενειακό δίτερμα με έμφαση στην τακτική. Το πρόγραμμα ακολούθησε και ο Κουλιμπαλί, ο οποίος αγωνίστηκε και στο διπλό, ενώ μέρος του προγράμματος ακολούθησε και ο Μουνιέ. Αποφόρτιση έκανε ο Κουρμπέλης.Τελευταία προπόνηση αύριο το απόγευμα(17.00) και αμέσως μετά η αποστολή για τον αγώνα με τον Ατρόμητο.
Αγωνιστικά
Με Κουλιμπαλί η προπόνηση
H σημερινή προπόνηση![Με Κουλιμπαλί η προπόνηση | pao.gr Με Κουλιμπαλί η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1960187-1024x588.jpg)