Ολοκληρώθηκε η σημερινή προπόνηση.Όσοι αγωνίστηκαν στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα με τον Ατρόμητο έκαναν αποθεραπεία και αποφόρτιση. Οι υπόλοιποι προθέρμανση και παιγνίδι με έμφαση στην τακτική. Όλο το πρόγραμμα ακολούθησε κανονικά και ο Άντονι Μουνιέ. Θεραπεία ξεκίνησε ο Μακέντα και με ατομικό πρόγραμμα συνέχισε ο Κουρμπέλης, όπως και ο Σέχου. Νέα προπόνηση αύριο στις 14.00 και αμέσως μετά θα ανακοινωθεί η αποστολή για τον εκτός αγώνα κυπέλλου με τον Κισσαμικό.
Αγωνιστικά
Σε κανονικό ρυθμό προπόνησης και ο Μουνιέ
Θεραπεία ξεκίνησε ο Μακέντα![Σε κανονικό ρυθμό προπόνησης και ο Μουνιέ | pao.gr Σε κανονικό ρυθμό προπόνησης και ο Μουνιέ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1953522_3-1024x678.jpg)