H κακοκαιρία δεν επέτρεψε να γίνει κανονικά το προπονητικό πρόγραμμα και να αναβληθεί η απογευματινή προπόνηση. Ετσι το πρωινό πρόγραμμα περιελάμβανε αερόβια προπόνηση και νέα προπόνηση θα γίνει τελικά αύριο. Ο Μακέντα συνέχισε με θεραπεία και γυμναστήριο, θεραπεία ο Κότσαρης, ενώ ο Άλτμαν έκανε θεραπεία, γυμναστήριο και γήπεδο.
Αγωνιστικά
Η κακοκαιρία επηρέασε το προπονητικό πρόγραμμα
Νέα προπόνηση αύριο![Η κακοκαιρία επηρέασε το προπονητικό πρόγραμμα | pao.gr Η κακοκαιρία επηρέασε το προπονητικό πρόγραμμα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2025856-1024x686.jpg)