Πρωϊνή προπόνηση περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα. Οι ποδοσφαιριστές μετά την προθέρμανση, χωρισμένοι σε τρείς ομαδες έπαιξαν τουρνουά στο μισό γήπεδο. Στις προπονήσεις επέστρεψε ο Άλτμαν, ο οποίος ακολουθησε κανονικά όλο το πρόγραμμα.Aτομικο πρόγραμμα συνέχισε ο Μακέντα και θεραπεία ξεκίνησε ο Αποστολάκης.Μπουζούκης και Οικονόμου ταλαιπωρούνται από ίωση και δεν προπονήθηκαν.Το αυριανό πρόγραμμα περιλαμβάνει διπλή προπόνηση.
Αγωνιστικά
Με Άλτμαν η προπόνηση
Ξεκίνησε θεραπεία ο Αποστολάκης![Με Άλτμαν η προπόνηση | pao.gr Με Άλτμαν η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2021419-1024x601.jpg)