Με διπλή προπόνηση συνεχίστηκε σήμερα η προετοιμασία ενόψει του εκτός αγώνα της Δευτέρας με τη Λαμία. Το απογευματινό πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, ασκήσεις με μπάλα, παιγνίδια κατοχής και οικογενειακό δίτερμα. Στο κανονικό πρόγραμμα μπήκε και ο Μακέντα,ενώ ατομικο πρόγραμμα ακολούθησαν Κολοβέτσιος και Κάτσε, που ταλαιπωρήθηκαν από ίωση. Θεραπεία και ατομικό για Πούγγουρα,Αποστολάκη,Ινσούα, Κουρμπέλη, ενώ απουσίασε λόγω ίωσης ο Κουλιμπαλί.Απογευματινή προπόνηση περιλαμβάνει το αυριανό πρόγραμμα.
Αγωνιστικά
Με Μακέντα η προπόνηση
Διπλή προπόνηση είχε το σημερινό πρόγραμμα![Με Μακέντα η προπόνηση | pao.gr Με Μακέντα η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2051955-1024x576.jpg)