Ολοκληρώθηκε η προτελευταία προπόνηση ενόψει του αγώνα της Δευτέρας.Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση και πιαγνίδι με τους ποδοσφαιριστές χωρισμένους σε τρείς ομάδες. Με την ομάδα ενσωματώθηκε και ο Πάνος Αρμενάκας, που έδωσε το παρών στην προπόνηση και μάλιστα ακολούθησε κανονικά όλο το πρόγραμμα. Πούγγουρας, Κότσαρης και Κουρμπέλης ακολούθησαν και σήμερα ατομικό πρόγραμμα. Κανονικά προπονήθηκαν οι υπόλοιποι. Η τελευταία προπόνηση αύριο το μεσημέρι και αμέσως μετά θα ανακοινωθεί η αποστολή του αγώνα.
Αγωνιστικά
Ενσωματώθηκε ο Αρμενάκας
Η σημερινή προπόνηση![Ενσωματώθηκε ο Αρμενάκας | pao.gr Ενσωματώθηκε ο Αρμενάκας | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2025863-1024x567.jpg)