Oλοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό εκτός έδρας αγώνα με τον Παναιτωλικό και ο προπονητήγς Γιώργος Δώνης επέλεξε 22 ποδοσφαιριστές στην αποστολή της ομάδας, η οποία θα αναχωρήσει σήμερα για το Αγρίνιο.Οι “22” είναι οι :Διούδης, Ξενόπουλος, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Γιόχανσον, Ινσούα, Κουλιμπαλί, Παντελάκης, Χατζηθεοδωρίδης, Τζανδάρης, Στάικος, Δώνης, Κάτσε, Μουνιέ, Μπουζούκης, Άλτμαν, Χατζηγιοβάνης, Εμμανουηλίδης, Βέργος, Καμπετσής, Μακέντα.
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό
Αποτελείται από 22 ποδοσφαιριστές![Η αποστολή για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2064598_4-1024x671.jpg)