Με απογευματινή προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία γαι τον εκτός έδρας αγώνα της Κυριακής με τον Λεβαδειακό. Η προπόνηση ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα. Όσοι αγωνίστηκαν στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα με τον Παναιτωλικό έκαναν αποθεραπεία και αποφόρτιση, όπως και ο Διούδης. Οι υπόλοιποι μετά την προθέρμανση έπαιξαν οικογενειακό διπλό στο μισό γήπεδο.Για αύριο έχει προγραμματιστεί ρεπό και επιστροφή στις προπονήσεις το Σάββατο το μεσημέρι.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Ρεπό αύριο![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2069005-1024x602.jpg)