Απογευματινή προπόνηση περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα.Όσοι αγωνίστηκαν στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα με τον Λεβαδειακό έκαναν αποθεραπεία και αποφόρτιση, ενώ κανονικά το πρόγραμμα ακολούθησε και ο Κουρμπέλης.Οι υπολοιποι έπαιξαν τουρνουά στο μισό γήπεδο χωρισμένοι σε τρείς ομάδες. Για αύριο έχει προγραμματιστεί ρεπό και επιστροφή στις προπονήσεις την Τετάρτη το πρωϊ.
Αγωνιστικά
Η σημερινή προπόνηση
Ρεπό αύριο![Η σημερινή προπόνηση | pao.gr Η σημερινή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2072351_3-1024x586.jpg)