Ο Χρήστος Δώνης τραυματίστηκε στην αριστερή ποδοκνημική στο παιγνίδι με τον Λεβαδειακό και η μαγνητική που έκανε στο “ΥΓΕΙΑ” έδειξε οστικό οίδημα στο οστό του αστράγαλου. Ο ποδοσφαιριστής ακολουθεί φυσικοθεραπευτική αγωγή και θα αξιολογείται καθημερινά. Η συμμετοχή του στον αγώνα του Σαββάτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα είναι αμφίβολη .
Αγωνιστικά
Οστικό οίδημα στον αστράγαλο ο Χ.Δώνης
Ακολουθεί φυσικοθεραπευτική αγωγή![Οστικό οίδημα στον αστράγαλο ο Χ.Δώνης | pao.gr Οστικό οίδημα στον αστράγαλο ο Χ.Δώνης | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1990483.jpg)