Mε πρωϊνή προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία για τον εκτός έδρας αγώνα του Σαββάτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το σημερινό πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση και παιγνίδι τακτικής, ενώ ένα γκρούπ ποδοσφαιριστών έκανε τελειώματα. Ο Χ.Δώνης έκανε θεραπεία και γυμναστήριο και ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Κότσαρης. Νεά προπόνηση αυριο το πρωϊ.
Αγωνιστικά
Η πρωϊνή προπόνηση
Ξεκίνησε η προετοιμασία για τον αγώνα του Σαββάτου![Η πρωϊνή προπόνηση | pao.gr Η πρωϊνή προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1984731_2-1024x603.jpg)