Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό εκτός έδρας αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο προπονητής Γιώργος Δώνης επέλεξε 20 ποδοσφαιριστές στην αποστολή, η οποία θα αναχωρήσει απόψε για τα Γιάννινα.Αυτοί είναι οι Διούδης, Ξενόπουλος, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας, Γιόχανσον, Ινσούα, Κουλιμπαλί, Παντελάκης, Χατζηθεοδωρίδης, Τζανδάρης, Στάικος, Μουνιέ, Μπουζούκης, Άλτμαν, Χατζηγιοβάνης, Αρμενάκας, Βέργος, Καμπετσής.
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα
Αποτελείται από 20 ποδοσφαιριστές![Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2025862-1024x656.jpg)