Κανονικά και χωρίς άλλα προβλήματα ολοκληρώθηκε το σημερινό πρόγραμμα προπόνησης, το οποίο περιελάμβανε προθέρμανση, παιγνίδι κατοχής και οικογενεικό δίτερμα τακτικής. Στον κανονικό ρυθμό προπόνησης επέστρεψε και ο Χρήστος Δώνης, ενώ ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Κουρμπέλης και θεραπεία οι Κουλιμπαλί, Ινσούα. Τελευταία προπόνηση πρίν τον αγώνα του Σαββάτου αύριο το απόγευμα και αμέσως μετά η αποστολή του αγώνα.
Αγωνιστικά
Με Χρήστο Δώνη η προπόνηση
Το σημερινό πρόγραμμα![Με Χρήστο Δώνη η προπόνηση | pao.gr Με Χρήστο Δώνη η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2071995-1024x660.jpg)