Ολοκληρώθηκε με απογευματινή προπόνηση και χωρίς προβλήματα η προετοιμασία για τον αυριανό εκτός έδρας αγώνα με τον Πανιώνιο. Ο προπονητής Γιώργος Δώνης επέλεξε 18 ποδοσφαιριστές στην αποστολή , οι οποίοι είναι:Διούδης, Ξενόπουλος,Οικονόμου, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας, Χατζηθεοδωρίδης, Στάικος, Δώνης, Κάτσε, Μουνιέ, Μπουζούκης, Άλτμαν, Χατζηγιοβάνης,Βέργος, Καμπετσής, Μακέντα.
Αγωνιστικά
Η αποστολή για τον αγώνα με τον Πανιώνιο
Αποτελείται από 18 ποδοσφαιριστές![Η αποστολή για τον αγώνα με τον Πανιώνιο | pao.gr Η αποστολή για τον αγώνα με τον Πανιώνιο | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/1999481-1024x632.jpg)