Με πρωινή προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία για τον αγώνα της Κυριακής με τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ. Το πρόγραμμα ακολούθησε κανονικά και ο Εμμάνουελ Ινσούα, ενώ με ατομικό πρόγραμμα συνέχισε ο Κουλιμπαλί και θεραπεία ο Μουνιέ. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση ασκήσεις κατοχής και πιεστικό παιγνίδι με μπάλα, ενώ έκλεισε με τελειώματα. Απογευματινή η αυριανή προπόνηση.
Αγωνιστικά
Με Ινσούα η προπόνηση
Ατομικό ο Κουλιμπαλί, θεραπεία ο Μουνιέ![Με Ινσούα η προπόνηση | pao.gr Με Ινσούα η προπόνηση | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/2033632_2-1024x661.jpg)