Σε δύο γκρουπ πραγματοποιήθηκε η προπόνηση της Πέμπτης στο «Γ. Καλαφάτης». Όσοι έπαιξαν βασικοί στο «Κλεάνθης Βικελίδης» έκαναν αποθεραπεία, ενώ οι υπόλοιποι ακολούθησαν πρόγραμμα με παιχνίδι και εξάσκηση στις στατικές φάσεις. Στην προπόνηση επανήλθε ο Αϊτόρ, ο οποίος ξεπέρασε τον τραυματισμό του. Θεραπεία έκανε ο Σένκεφελντ και αποφόρτιση οι Διούδης, Χατζηγιοβάνης, Μαουρίσιο.
Στην προπόνηση της Πέμπτης
Αποθεραπεία οι βασικοί του αγώνα με τον Άρη
Επάνοδος για Αϊτόρ![Αποθεραπεία οι βασικοί του αγώνα με τον Άρη | pao.gr Αποθεραπεία οι βασικοί του αγώνα με τον Άρη | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2021/04/17/aitor_prop-1024x683.jpg)