Με την πρωινή προπόνηση της Τετάρτης στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το κυριακάτικο εκτός έδρας ντέρμπι «αιωνίων». Οι Πράσινοι ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με rondo, ανοίγματα και αφιέρωσαν το μεγαλύτερο μέρος του προγράμματος στην τακτική. Αποφόρτιση έκανε ο Ιωαννίδης, θεραπεία ακολούθησαν οι Μάγκνουσον, Πάλμερ – Μπράουν, ενώ απουσίασαν ο Κλεϊνχέισλερ και οι διεθνείς Τζούριτσιτς, Μλαντένοβιτς, Σπόραρ, Τσέριν, Βέρμπιτς.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Δουλειά στην τακτική
Αποφόρτιση για τον Ιωαννίδη![Δουλειά στην τακτική | pao.gr Δουλειά στην τακτική | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/10/18/Zecapasa-1024x683.jpg)