Με την πρωινή προπόνηση της Παρασκευής στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για τον κυριακάτικο αγώνα κόντρα στη Λαμία. Οι Πράσινοι ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με rondo και ολοκλήρωσαν με εξάσκηση στα τελειώματα. Κανονικά πήρε μέρος στην προπόνηση ο Βέρμπιτς, ενώ ο Μάγκνουσον συνέχισε με ατομικό.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Εξάσκηση στα τελειώματα
Συνέχισε με ατομικό ο Μάγκνουσον![Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/02/03/bernikourb-1024x683.jpg)