Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε την Πέμπτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το σαββατιάτικο ντέρμπι «αιωνίων». Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, fun games, εξάσκηση στις στατικές φάσεις και στα τελειώματα. Το μεγαλύτερο μέρος του προγράμματος της προπόνησης έβγαλε ο Κλεϊνχέισλερ, ολοκληρώντας με ένα ειδικό πρόγραμμα.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Εξάσκηση στα τελειώματα
Συμμετείχε στο μεγαλύτερος μέρος του προγράμματος ο Κλεϊνχέισλερ![Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/02/23/plaseVagia-1024x683.jpg)