Με την πρωινή προπόνηση της Παρασκευής στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το κυριακάτικο παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, παιχνίδι σε μικρές εστίες και εξάσκηση στα τελειώματα. Θεραπεία ακολούθησε ο Καρλίτος λόγω ενοχλήσεων στη γάμπα, ενώ ατομικό πρόγραμμα έκαναν οι Βιγιαφάνιες, Λούντκβιστ, Αγιούμπ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Εξάσκηση στα τελειώματα
Θεραπεία ακολούθησε ο Καρλίτος, ατομικό ο Βιγιαφάνιες![Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr Εξάσκηση στα τελειώματα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/04/08/Pouggou_Rubenaer-1024x683.jpg)