Με την προπόνηση της Παρασκευής στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για την κυριακάτικη αναμέτρηση με αντίπαλο τον Άρη. Οι Πράσινοι ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με rondo και ολοκλήρωσαν με εξάσκηση στις στατικές φάσεις. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Κουρμπέλης και θεραπεία ο Τρουιγιέ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Εξάσκηση στις στατικές φάσεις
Ατομικό ο Κουρμπέλης![Εξάσκηση στις στατικές φάσεις | pao.gr Εξάσκηση στις στατικές φάσεις | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/10/21/dentra-1024x683.jpg)